DIY – Szybkie i ładne pakowanie upominków

Pakowanie prezentów i upominków wielu ludziom spędza sen z powiek – uwaga, teraz chamska reklama – ja jestem człowiekiem, który niemal na każdą okazję potrafi wymyślić jakiś kreatywny sposób pakowania. Sama uwielbiam minimalizm ale nie zawsze jest on pożądany. Ale wracając na odpowiednie tory bo nie jestem tu po to, żeby się przechwalać… ; )

Dzisiaj chcę Wam pokazać, że tak drobny upominek jak Pierniczki, które zrobiłam dla bliskich, też może wywołać uśmiech na twarzy jeśli jest ciekawie zapakowany. : )

Continue reading →

DIY #1 – Lampion z dyni na Halloween

Dyniowe lampiony są nieodłącznie powiązane z obchodami Halloween. O samym Halloween pisać dzisiaj nie będę, o słuszności jego obchodzenia w Polsce również nie, chcę Wam za to pokazać jak w prosty sposób można wyciąć z dyni lampion, który tego dnia ozdobi nasz dom. : ) Wybaczcie mi, że post pojawia się tak późno (miałam sporo pracy – ach te wytłumaczenia!) aczkolwiek myślę, że mam Wam do zaoferowania fajny pomysł jak szybko taki lampion wykonać na ostatnią chwilę. : )

W przyszłym roku za wpisy o Halloween zabiorę się zdecydowanie wcześniej, dzięki czemu będę mogła pokazać Wam wiele ciekawych dekoracji i pomysłów na halloweenowe przekąski. : )

W tym roku niestety nie zdążyłam przygotować żadnej dyni… bardzo ubolewam, że nie mogę pokazać Wam krok po kroku jak wygląda cały proces na zdjęciach. Niestety zabrakło mi czasu. Możecie jednak zobaczyć efekty mojej pracy w poprzednich latach. : ) Gwarantuję, że wycinanie takie lampionu to świetna zabawa! : )

Continue reading →

This entry was posted in DIY.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij