Chaotyczna Kuchnia

Kolekcja przepisów na różne okazje!

Kontakt

Dziękuję za zatrzymanie się na chwilę na tej stronie oraz zainteresowanie nią. Na pewno zdążyłeś się już zapoznać z tematyką bloga, to tu wrzucam tutaj przepisy kulinarne ale także artykuły dotyczące żywności i żywienia oraz poradniki w stylu “zrób to sam” – wszystko dotyczące tematyki kulinarnej. Blog na aktualnej domenie przyjmuje swoją dojrzałą formę. Poświęcam mu dużo uwagi i szybko się rozwija, zdobywając nowych czytelników. Proszę o kontakt jeśli masz jakieś sugestie dotyczące usprawnienia strony i jej działania w końcu ma być to miejsce jak najbardziej przyjazne użytkownikowi.

Istnieją różne możliwości współpracy ze mną – zarówno dla firm jak i innych blogerów. Jestem otwarta na różne formy współpracy i do każdej propozycji podchodzę bardzo indywidualnie – masz jakiś pomysł? Napisz do mnie!

Przykładowe formy współpracy:

 • testy i recenzje produktów, sprzętów AGD i książek
 • reklama we wpisie / lokowanie produktu
 • banery reklamowe
 • organizacja konkursów dla czytelników bloga
 • posty sponsorowane (na blogu, Facebooku lub Instagramie)
 • współpraca barterowa
 • promocja lokalu lub wydarzenia
 • oraz inne formy współpracy do indywidualnego ustalenia

 

Podsumowując – Chaotyczna Kuchnia to NASZA oaza kuchennych doświadczeń. Stworzona przeze mnie, z moich doświadczeń i z myślą o Was.

Poprzednie wcielenie bloga

Od stycznia 2014 roku blog funkcjonował pod adresem: http://chaotyczna-kuchnia.blog.pl, gdzie zdobył ponad 210 000 wyświetleń i zyskał stałych czytelników. Ostatecznie przeniesiony został z powodu problemów technicznych. W następstwie zmiany na niezależny hosting pojawiły się duże możliwości rozwoju. Ówczesna platforma niestety ograniczała w pewien sposób możliwość wprowadzania nowych funkcjonalności.

Kontakt:

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy proszę o kontakt przez poniższy formularz kontaktowy.

Odpowiadam też na wiadomości na Facebooku: Chaotyczna Kuchnia

Formularz kontaktowy:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

  Zamknij