Wypadałoby się przywitać… więc witam się, dzień dobry. : )

 

Mam na imię Kasia, podpisywać się będę jednak pod postami jako Chaotyczna – tak jest mi jakoś łatwiej oswoić sobie ten internetowy świat. : )

Z częścią czytelników sądzę, że znam się już nie od dziś. : ) Możecie znać mnie z bloga Chaotyczna Kuchnia, którego w całej formie merytorycznej chcę przenieść tutaj, na własne “śmieci”. : ) Jak zatem pewnie się domyślacie na blogu znajdować się będą głównie przepisy kulinarne. Oczywiście nie tylko – to jest właśnie ta część o ulepszaniu i modyfikowaniu. : ) Może nie każdemu się to spodoba ale blog jest głównie mój, chcę spełniać swoje plany i marzenia – proszę się jednak nie uprzedzać!

Nowe elementy wprowadzone będą z większym naciskiem na czytelnika. Pojawią się między innymi artykuły (mogę obiecać, że postaram się, żeby były jak najciekawsze i podane w jak najprzyjemniejszej formie), nie będą to jednak suche fakty o “niewiadomoczym“. ; ) Artykuły pojawiać się będą w dość stałych seriach tematycznych (“Owoce świata“, “Zielarstwo” i inne) o stałych dniach publikacji. Pojawią się także testy, recenzje i nieco bardziej graficzne Foodbooki. A przynajmniej tak zakłada mój plan. : ) Plan zakłada również w miarę możliwości publikowanie postów codziennie (w drodze wyjątku co dwa dni), gdyż chcę na tą stronę przywrócić wszystkie przepisy, które znajdowały się na poprzedniej wersji bloga, a także część z nich okrasić nowymi, lepszymi zdjęciami – jeśli nie od razu to z czasem chciałabym, żeby tak się stało. : ) Ot, takie przenosiny nie tylko z nazwą ale i całym dobrobytem. : )

W Menu w górnym panelu bloga możecie znaleźć zakładki, które pomogą Wam w nawigacji na blogu. Znajduje się tam kilka informacji o mnie i samej stronie, ponadto możliwości kontaktu ze mną oraz (co najciekawsze moim zdaniem ; )) Spis Przepisów przedstawionych na blogu i Ciekawostki kulinarne.

 

Mam nadzieję, że spodoba Wam się forma w jakiej chcę prowadzić tego bloga i będziecie wracać do mnie częściej. : )

 

Pozdrawiam gorąco i… smacznego! : D

Print Friendly, PDF & Email