SuperFoods #3 – Jagody goji

Jagody goji ciągle wzbudzają w internecie mieszane uczucia – jedni chwalą je za ich cudowne właściwości, inny potępiają jako roślinę trującą. Warto poznać każdy punkt widzenia zanim wyda się ostateczny osąd, dlatego przedstawiam Wam dzisiaj jagody goji z mojej własnej listy SuperFoods. : ) Bo uważam, że powinny się na niej znaleźć mimo wszystko. Przeczytajcie, zapoznajcie się z ich właściwościami i sami zdecydujcie czy uważacie, że powinny znajdować się w naszej diecie. W końcu ciężko oceniać coś, z czym nie miało się styczności lub o czym nie posiada się konkretnej wiedzy, prawda? : )

Zapraszam do lektury! : )

Continue reading →

SuperFoods #2 – Siemię lniane

Siemię lniane jest pierwszym produktem typu SuperFoods, o którym chciałabym wspomnieć – niestety pobieżnie, bo żeby opisać dokładnie jaką siemię lniane jest skarbnicą potrzebowałabym znacznie więcej miejsca i czasu niż przewiduję na ten post. Nie wykluczam, że informacje o siemieniu będą się jeszcze przewijać, z pewnością będę je aktualizować, aczkolwiek jeśli chcecie poczytać o tym jak siemię lniane widzą inni – w źródłach znajdują się linki do artykułów, które mogą Was zainteresować. : ) Tymczasem zapraszam do lektury i mam nadzieję, że przydadzą Wam się te informacje i dowiecie się ode mnie czegoś nowego, i mam nadzieję interesującego. : )

Continue reading →

SuperFoods #1 – Czym są SuperFoods?

SuperFoods, czyli nasze polskie Superprodukty, Superżowność lub zwyczajnie Super Jedzenie. Wiele się ostatnio słyszy o zdrowym odżywianiu i popularnych SuperFoods, czy tak naprawdę wiemy z czym to się wiąże? Czy wiemy o czym mówimy? Warto zapoznać się z definicją takiej super żywności i wtedy każdy z nas powinien dokładnie przeanalizować swoją dietę, swoje potrzeby i zrobić własną listę takich SuperFoods. : )

Wydaje Wam się to trudne? Czasochłonne? A może zbyt drogie bo przecież wszystkie te wszystkie Bio produkty kosztują majątek? Tą serią postów chcę Was spokojnie wprowadzić w temat SuperFoods i udowodnić, że “nie taki diabeł straszny jak go malują”, a warto zająć się trochę tym tematem, żeby wpłynąć pozytywnie na swoje zdrowie! : )

Continue reading →

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij